יעילות
מרבית

התקדמו לניהול מסעות הפרסום, ההפקות והסטודיו ע"י תהליכים אוטומטיים חכמים. בצעו מעקב אפקטיבי אחר קמפיינים, פרויקטים, משימות ושעות עבודה על פי צורך. העניקו לעצמיכם את היכולת לתפעול קל ומהיר של פעולות בלחיצת כפתור.

קישור
בין חברות

אפשרו לעצמיכם ליהנות ממערכת ניהולית מרובת חברות. קבלו את היכולת לקישור תפעולי וכספי בין בסיס הנתונים של החברות השונות ו/או יחידות הרווח שאתם מנהלים.

שליטה
ובקרה

שילטו באופן מלא על מצב העבודה וחלוקת העומסים בחברה בכלל ובסטודיו בפרט. בצעו בקרות על המשימות והמטלות כולל קבלת דיווחים, תזכורות, עדכוני סטאטוס וסיום משימה.

התאמה
לצרכים

קבלו אפשרות לביצוע התאמות נדרשות לצורך מתן פתרון מיטבי של אדקום לארגון שלכם באמצעות צוות המומחים של איי פוינט. הרוויחו מערכת התואמת את דפוסי העבודה בארגון ומקסמו את שורת הרווח. 

תהליכי עבודה
מסודרים

העניקו לארגון את היכולת לבצע ניהול מסודר ומאורגן של תהליכי העבודה. קבלו את היכולת לנהל זרימת תהליכים מובנת באמצעות מערכת אדקום ולחסוך סרבול מיותר וזמן עבודה יקר.

פתרון מקיף
לכל המחלקות

התקדמו לעבודה עם מערכת המקיפה את כל פעילויות הנדרשות לעבודה מהירה ושוטפת. קבלו תמונה כוללת על כל המחלקות במשרד הפרסום והעניקו לעצמיכם תובנות חשובות בזמן אמת.

צרו קשר

נהלו את הקמפיינים הפרסומיים ביעילות והרוויחו זמן יקר.

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות!

צרו קשר